Повна версiя сайту

У суботу вінничан запрошують на фестиваль народної творчості «Різдвяне диво»

11.01.17 13:30 2885

У суботу вінничан запрошують на фестиваль народної творчості «Різдвяне диво»

14 січня о 11.00 на майдані Незалежності відбудеться відкриття фестивалю народної творчості «Різдвяне диво». Після цього його учасники, а це – пів тисячі людей з всіх районів області та міста Вінниця, пройдуть різдвяною ходою до головної ялинки міста. Тут у кожного району буде своя окрема світлиця, де його жителі представлятимуть вироби місцевих майстрів, пропонуватимуть кутю та випічку, а також – проводитимуть майстер-класи.

В цьому році у Вінниці відбудеться вже IV обласний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво». Він має на меті розвиток української національної культури та відродження відзначення одного з найсокровенніших свят річного релігійно-народного календаря в Україні, яким споконвіку вважається Різдво Христове.

Відкриття фестивалю народної творчості «Різдвяне диво» відбудеться 14 січня о 11.00 на майдані Незалежності. Тут зберуться фольклорні гурти та майстри всіх районів області та Вінниці. Після відкриття вони пройдуть святковою ходою від майдану Незалежності до головної ялинки міста. Вони йтимуть з Різдвяними зірками та іншими атрибутами свята. Дорогою учасники фестивалю співатимуть народні пісні.

Біля ялинки у Центральному парку кожний район області матиме свою світлицю, де будуть представлені роботи місцевих майстрів. А самі майстри проводитимуть майстер-класи з лозоплетіння, вишивання, різьби по дереву тощо. Також гостям фестивалю пропонуватимуть спробувати кутю та випічку від господинь кожного району. Звучатимуть стародавні колядки та щедрівки від кращих фольклорних та музичних гуртів Вінниччини.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька міська рада