Повна версiя сайту

23 вересня Вінницю захопить ударна сила джазу! Легендарний барабанщик Володимир Тарасов вперше на VINNYTSIA JAZZFEST!

11.09.17 13:25 1553

23 вересня Вінницю захопить ударна сила джазу! Легендарний барабанщик Володимир Тарасов вперше на VINNYTSIA JAZZFEST!

- Почувши Тріо Володимира Тарасова, ви переконаєтеся, що у світі не існує звуків, які були б непідвладні цим музикантам! Це справжні джазові світила Європи! Немає жанрів і стилів, чиї границі вони не здатні досліджувати й долати під час ні на що не схожих спільних імпровізацій, - обіцяє продюсер вінницького джазового фестивалю, заслужена артистка України Ірина Френкель.

Саме концертом Тріо Володимира Тарасова з Литви та українського етно-джаз колективу KoloYolo вже наступної суботи, 23 вересня, о 17.30 стартує XХІ міжнародний фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST-2017! Грандіозна музична подія, яку щороку із нетерпінням чекають тисячі меломанів Вінниці та всієї України!

Легендарний барабанщик Володимир Тарасов, експресивний саксофоніст Людас Моцкунас і універсальний басист Євгеніюс Каневічюс нечасто виступають разом. Тим особливо коштовним і цінним буде їхній спільний виступ на VINNYTSIA JAZZFEST-2017!

Кожний концерт тріо – унікальний! Адже його учасники принципово НІКОЛИ! не обговорюють програму майбутнього виступу. Такий підхід став непорушним правилом ще під час запису їхнього першого альбому «Intuitus» на лейблі Nobusiness Records. 

У колективі немає лідера - у спонтанній імпровізації всі рівні!

Але є легенда. І це, без сумніву, Володимир Тарасов!

«Барабанщик, обдарований рідкісною витонченістю і таємничістю, чуттєво насолоджується кожним дотиком до кожного з величезної армії своїх інструментів, від мініатюрного дзвіночка до тарілок. Також він майстер декоративної роботи щіток», - так охарактеризував його провідний джазовий критик США НетХентофф.

Але є легенда. І це, без сумніву, Володимир Тарасов!

Разом з В'ячеславом Ганеліним і Володимиром Чекасіним на початку 1970-х Тарасов створив найяскравіший радянський джазовий колектив ГТЧ, музика якого відома в усьому світі.

Пізніше Володимир Тарасов виступав у складі десятків найрізноманітніших проектів, з якими записав більше 100 дисків! Писав музику для театру й кіно, а також займався візуальними мистецтвами, неодноразово беручи участь у міжнародних художніх виставках.

Другий герой Тріо Володимира Тарасова - мультиінструменталіст, композитор і бенд-лідер Людас Моцкунас - заслужено вважається найбільш креативним сучасним імпровізатором Литви.

Широта його музичних інтересів вражає. Моцкунас – активний учасник безлічі проектів, що виконують різнобарвну музику - від авангардного джазу до сучасного академізму. Будучи помітною фігурою європейської джазової сцени, Людас Моцкунас багато гастролює по всій планеті, часто виступає на фестивалях і в клубах США, Китаю, Японії, Ізраїлю та багатьох інших країн.

У дискографії музиканта налічується вже більше 60 альбомів. Більшість із них записані на незалежному лейблі Nobusiness Records, співзасновником якого є сам саксофоніст.

Другий герой Тріо Володимира Тарасова - мультиінструменталіст, композитор і бенд-лідер Людас Моцкунас

Басист Євгеніюс Каневічюс – досвідчений і затребуваний у Литві музикант, що дебютував на джазовій сцені ще наприкінці 1980-х років. Сценічний партнер Аркадія Готесмана, Пятраса Вішняускаса, Вітаутаса Лабутіса, він однаково вільно почуває себе, виконуючи і радикальний фрі-джаз, і мелодійний мейнстрім. Однаково проникливо звучать у його руках не тільки контрабас і бас-гітара, нерідко підсилені електронними ефектами, а також труба, гітара і навіть туба.

Басист Євгеніюс Каневічюс

Не пропустіть 23 вересня о 17.30 концерт Тріо Володимира Тарасова у рамках ХХІ міжнародного фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2017!

Місце зустрічі незмінне – концертна зала «Вінтера» (вул. Театральна, 15)!

Максимальну інформацію про всі концерти фестивалю ви можете отримати за телефоном: (0432)690 – 025 та у інформаційному центрі VINNYTSIA JAZZFEST-2017, що діє у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва (вул. Соборна, 73, час роботи -  з 10.00 до 19.00, без вихідних).

До 16 вересня на квитки на всі концерти фестивалю – знижка 21 %!

Купуйте квитки у один клік на сайтах www.jazz.vn.ua, http://bilet.vn.ua і у касах міста: у ТСК «Магігранд» (10.00-21.00), ТЦ «Петроцентр» (10.00–20.00), театрі імені Садовського (13.00-19.00), Вінницькій обласній філармонії (13.00-18.30), Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А.Тімірязєва (10.00-19.00).

23 вересня Вінницю захопить ударна сила джазу!

Головний організатор ХХІ міжнародного джазового фестивалю «VINNYTSIA JAZZFEST-2017» - Благодійний фонд сприяння розвитку талантів Поділля.

Фестиваль проходить за підтримки Вінницької міської ради, Вінницької обласної державної адміністрації, Міністерства культури України.

Генеральний партнер телевізійної трансляції:  Мережа чудових турагентств «МЕР-КА-БА».

Генеральний телевізійний партнер - Філія НСТУ «Вінницька регіональна дирекція ВІНТЕРА».

Офіційний кавовий партнер фестивалю - кав’ярня «ЧОРНА КІШКА, БІЛИЙ КІТ».

Співорганізатори: Вінницька обласна філармонія, Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва, Центр концертних і фестивальних програм, «Афіша Вінниці», Вінницька компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Іноземні партнери фестивалю: Посольство США в Україні, Посольство республіки Німеччина в Україні, Посольство королівства Норвегія в Україні, Посольство республіки Литва в Україні, Баварський дім в Одесі, Гете інститут в Україні,  Литовський культурний інститут в Україні, Австрійський культурний форум, агенція music:LX.

Генеральний інформаційний партнер – RIA.

Cтиль фестивалю від Авторського ательє Людмили Квєтної.

Зачіски ведучих від Студії краси «Інд б’юті»

Приймає готель «Франція».

Медіа-партнери: телеканал «ВІТА», телеканал «Вінниччина», радіо «Місто над Бугом», радіо «Ера FM», газета «Місто», «Газета по-українськи», газета «33 канал», журнал «Свадьба года», журнал «Країна», 20minut.ua, myvin.com.ua, vinnitsaok.com.ua, vindaily.info, vezha.vn.ua, vlasno.info, vinnitsa.info, i-vin.info, vinbazar.com, vip.vn.ua, likebb.com, moemisto.ua.

Фото

23 вересня Вінницю захопить ударна сила джазу! Легендарний барабанщик Володимир Тарасов вперше на VINNYTSIA JAZZFEST! 23 вересня Вінницю захопить ударна сила джазу! Легендарний барабанщик Володимир Тарасов вперше на VINNYTSIA JAZZFEST! 23 вересня Вінницю захопить ударна сила джазу! Легендарний барабанщик Володимир Тарасов вперше на VINNYTSIA JAZZFEST! 23 вересня Вінницю захопить ударна сила джазу! Легендарний барабанщик Володимир Тарасов вперше на VINNYTSIA JAZZFEST!

"Моя Вінниця"