Повна версiя сайту

У День Святого Валентина у Терцентрі організували свято з конкурсами та гарною музикою

14.02.18 17:19 834

У День Святого Валентина у Терцентрі організували свято з конкурсами та гарною музикою

Сьогодні у Територіальному центрі соціального обслуговування відбувся захід до Дня Святого Валентина. До участі в ньому були запрошені сімейні пари, які є активними відвідувачами відділення денного перебування.

Учасники брали участь у інтелектуальних, казкових, хореографічних та інших конкурсах. Виступав колектив «Мальва». Всі присутні могли насолодитись не лише романтичною атмосферою, а й гарною музикою та авторськими віршами.

Фото

У День Святого Валентина у Терцентрі організували свято з конкурсами та гарною музикою У День Святого Валентина у Терцентрі організували свято з конкурсами та гарною музикою У День Святого Валентина у Терцентрі організували свято з конкурсами та гарною музикою У День Святого Валентина у Терцентрі організували свято з конкурсами та гарною музикою У День Святого Валентина у Терцентрі організували свято з конкурсами та гарною музикою У День Святого Валентина у Терцентрі організували свято з конкурсами та гарною музикою У День Святого Валентина у Терцентрі організували свято з конкурсами та гарною музикою

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька міська рада