Повна версiя сайту

У Вінниці пройде Фінал кубку України зі стронгмену та Міжнародна матчева зустріч атлетів України та Ірану

13.09.17 10:35 1412

У Вінниці пройде Фінал кубку України зі стронгмену та Міжнародна матчева зустріч атлетів України та Ірану

На фінал кубку України зі стронгмену до Вінниці завітають три десятки найсильніших людей країни

Про це під час прес-конференції в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськості облдержадміністрації повідомили організатори заходу - Ігор Шевчук – представник управління фізичної культури та спорту ОДА, Сергій Грачов – голова обласної Федерації стронгмену та Євген Корчун – атлет Федерації стронгмену України.

Ігор Шевчук повідомив, що управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації уклало угоду із обласною Федерацією стронгмену на проведення 17 вересня у м. Вінниці фіналу кубку України зі стронгмену та міжнародної матчевої зустрічі Україна-Іран.

У Вінниці змагання зі стронгмену проходять вже три роки поспіль

«У Вінниці змагання зі стронгмену проходять вже три роки поспіль,- зазначив Ігор Шевчук.- Цього року участь у них візьмуть близько 30 атлетів. Організатори запросили до участі і міжнародні команди, тож змагання будуть яскраві і видовищні».

фіналу кубку України зі стронгмену та міжнародної матчевої зустрічі Україна-Іран.

Голова обласної Федерації стронгмену Сергій Грачов зазначив, що від Вінниччини у фіналі кубку України братимуть участь 5 атлетів, а головний рефері турніру – заслужений майстер спорту України, володар титулу «Найсильніша людина планети» – Василь Вірастюк.

фіналу кубку України зі стронгмену та міжнародної матчевої зустрічі Україна-Іран.

Загалом, за словами вінницького атлета – учасника кубку України Євгена Корчуна, 17 вересня із нашими земляками змагатимуться богатирі із Києва , Львова, Івано-Франківська, Одеси,Харкова, Чернівців. Традиційно змагання включатимуть силові вправи «коромисло», «підйом колоди», обертання покришки, тягу штанги та інші.

Змагання транслюватимуться наживо на каналах «Спорт» і «24»

Захід проходитиме 17 вересня о 12:00 біля центрального входу в ТРЦ Мегамолл.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА