Повна версiя сайту

Академічний ансамбль пісні і танцю “Поділля”. Концерт із циклу “Слухай, співай, грай українське”Академічний ансамбль пісні і танцю  “Поділля”. Концерт із циклу “Слухай, співай, грай українське”

15.02.18 924

Дорогі вінничани та гості нашого міста!

Ми продовжуємо проект “Слухай, співай, грай українське”, і цього разу він двічі патріотичний, тому що ми не лише вкотре будемо насолоджуватись культурним, духовним надбанням нашого народу, а іще й у виконанні найстаршого вінницького колективу - Академічного ансамблю пісні і танцю “Поділля”. 

Минулоріч ансамбль став лауреатом ІІ премії V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Павла Вірського та мав честь виступати в Гала-концерті у театрі ім. Шевченка.
Це колектив, який збирає аншлагові зали і щоразу дивує своїх глядачів як високим професійним рівнем, так і програмою, яка постійно оновлюється.

Тому вкотре запрошуємо усіх до зали філармонії розділити з нами жагу любові до рідної країни та щастя єднання патріотичним духом.

Концерт відбудеться 15-го лютого о 18:30

Квитки в касі філармонії та в електронній касі.
Вартість квитка — 90 грн

Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70 та на офіційному сайті філармонії — filarm.vn.ua

 

 

Фото

Академічний ансамбль пісні і танцю  “Поділля”. Концерт із циклу “Слухай, співай, грай українське” Академічний ансамбль пісні і танцю  “Поділля”. Концерт із циклу “Слухай, співай, грай українське” Академічний ансамбль пісні і танцю  “Поділля”. Концерт із циклу “Слухай, співай, грай українське” Академічний ансамбль пісні і танцю  “Поділля”. Концерт із циклу “Слухай, співай, грай українське” Академічний ансамбль пісні і танцю  “Поділля”. Концерт із циклу “Слухай, співай, грай українське”

"Моя Вінниця"

Проходить у закладах