Повна версiя сайту

Кіно/літ-клуб «Ц.Н.Т.». Обговорення роману і фільму «Соляріс»Кіно/літ-клуб «Ц.Н.Т.». Обговорення роману і фільму «Соляріс»

12.10.17 659

Книгарня «Є» запрошує на обговорення роману Станіслава Лема та фільму Андрія Тарковського «Соляріс», що відбудеться 12 жовтня в рамках кіно/літ-клубу «Ц.Н.Т.» («Це Народжує Те»). Початок – о 18.00.

Серед відомих в усьому світі творів львів’янина Станіслава Лема найзнаковіший, безперечно, роман «Соляріс». У ньому чи ненайсильніше втілено ідею філософсько-світоглядної наукової фантастики, адже текст не тільки занурює нас у світ потенційного майбутнього, але й зводить нас віч-на-віч з таємницями людської сутності. Не випадково, що саме цей роман послугував основою для шедевру Андрія Тарковського, увиразнивши унікальність його кіномови. Чи йшлося Тарковському про перенесення світу літературного твору на екран? Чому фільм став культовим не тільки серед любителів фантастики, але й у колі сінефілів? Чим підхід Тарковського відрізняється від голівудських спроб екранізації роману Лема? І чим була спричинена неоднозначна реакція Станіслава Лема на побачений фільм 1972 року? Про це, а також про враження від побаченого і прочитаного йтиметься на новій зустрічі кіно/літ-клубу «Ц.Н.Т.».

"Моя Вінниця"

Проходить у закладах

 • Книгарня "Є"

  Книгарня "Є"

  Початок: 18-00

  м. Вінниця, вул. Соборна, 89
  +38 0432 52 93 41

  Мережа книгарень "Є" - це не просто книжковий магазин, а сучасний і динамічний культурний формат