Повна версiя сайту

Персональна виставка живопису Мар’яни Сілагіної «Таємничі знаки»Персональна виставка живопису Мар’яни Сілагіної «Таємничі знаки»

26.09.17 - 09.10.17 2255

26 вересня о 14.00 у Вінницькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття персональної виставки живопису молодої, але вже знаної художниці Мар’яни Сілагіної «Таємничі знаки». Експозиція виставки представляє 25 робіт.

Твори талановитої художниці виконані в українському етнічному стилі. Це олійний живопис на основі авторських технік та художнього бачення. У свої роботи Мар’яна вкладає глибокий фiлософський пiдтекст, розкриває дух і ментальність нашого народу. Всі картини об’єднує висока енергетика, глибоке духовне наповнення, яскрава колористика та потужний етнічний характер.

Сілагіна Мар’яна народилась 8 жовтня 1991 року в сім’ї художників. У 2000 – 2006 роках навчалась у Вінницькій художній школі, згодом закінчила Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва, працювала у Вінницькій дитячій художній школі. Активно займається створенням картин, має першу персональну виставку з символічною назвою «Сила в генах», яка нещодавно відбулась у світлиці Вінницького обласного центру народної творчості.

Художниця пояснює, чому працює саме в етностилі стилі: «Кожна людина є частиною народу, з яким вона зв'язана генетичним кодом і духом. Українці є давніми нащадками самобутньої трипільської культури, в котрій прослідковується сильний жіночий початок. Поки живуть традиції, доти живе народ. У своїх творах я хочу донести силу українського народу, силу духу, його незламність».

Організатори виставки та художниця запрошують шанувальників образотворчого мистецтва насолодитись оригінальними роботами художниці та різнобарв’ям української етніки в них. Виставка «Таємничі знаки» триватиме у музейних стінах до 9 жовтня 2017 року.

"Моя Вінниця"

Проходить у закладах